072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עשנור הדונג הקטן

זיהוי:

 

צבע היסוד של הכנפיים הקדמיות אפור, ואין עליהן ציורים. הכנפיים האחוריות משולשות, וצבען בהיר יותר מצבע הכנפיים הקדמיות. מפרש הכנפיים באורך 19 עד 25 מ"מ. גוף הבוגר בצבע אפור. הביצה עגולה כמעט וצבעה לבן. אורכה 0.5 מ"מ. גוף הזחל מוארך, גלילי ומכוסה בשערות בהירות ודלילות, וצבעו לבן עד צהוב. הפרק השמיני של הבטן המעובה (סימן המאפשר להבדילו מעש הדונג הגדול).

הגולם מצוי בפקעת לבנה מכוסה גללים. הזחלים בגודל מלא הם בצבע לבן אפרפר ומגיעים לאורך 15 עד 18 מ"מ. מגן הצוואר חום. עיניים פשוטות נעדרות.

 

תפוצה:

 

בארץ פוגע מין זה בכוורת של דבורת הדבש, אך הוא פחות נפוץ מעשנור הדונג הגדול.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה כ-400 ביצים בקיץ. משך התפתחות המזיק יכול להשתנות בתלות בטמפרטורה מ- 35 עד 125 ימים. סף התחתון להתפתחות הוא טמפרטורה של 14 מ"צ. אפשר למצוא את הזחלים בכוורות בר ובכוורות של הדבורה התרבותית.

 

 

 

עש הדונג

 

מזיק תמרים, זחלי המין מכרסמים את פרחי התמר ואת פירותיו במטע. המזיק יכול להתפתח גם במחסן. נמצא בעיקר בערבה.

 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה