072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עשנור הדונג הגדול

זיהוי:

 

הכנפיים הקדמיות של הבוגר בצבע צהוב-אפור עד חום-אפור, ועליהן נקודות וקווים כהים יותר. צבע הכנפיים האחוריות אצל הזכר אפור, ואצל הנקבה -לבן. אורך הגוף 13 עד 16 מ"מ. מפרש הכנפיים אצל הזכר באורך 18 עד 32 מ"מ, ואצל הנקבה 21 עד 36 מ"מ. הביצה סגלגלה ורחבה, ואורכה כ-0.5 מ"מ. הזחל בעל גוף גלילי. בגודל מלא אורכו 23 עד 28 מ"מ וצבעו צהוב בהיר. לראש ארבעה זוגות של עיניים פשוטות. הראש והחזה הקדמי בצבע אדום חום. צבע הגולם חום, והוא מצוי בתוך פקעת לבנה עשויה קורים שהזחל טווה.

 

תפוצה:

 

מזיק זה נפוץ מאוד בכוורות בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה את ביציה בחבילות המכילות על פי רוב עד 100 ביצים. הנקבה מטילה כ-1465 ביצים בממוצע. הביצים מוטלות תוך ימים ספורים (שלושה ימים בקיץ), ולאחר סיום ההטלה הנקבה מתה. הזחלים הצעירים הניזונים מדונג, חודרים לתוך חלות הדונג. כל אחד לתא אחר. לאחר מכן הם מתחילים לחפור מנהרות קצרות בדפנות התאים וביניהם. הזחלים של עשנור הדונג הגדול תוקפים חלות דבש בתוך הכוורת. ניתן למצוא את גופותיהם וחלקיקיהם בדבש לא מנופה, ובמיוחד בדבש שנאסף מכוורות בר. נדיר יותר למצוא חלקיקים שלהם בדבש חלות מכוורות מתורבתות.

 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה