072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עש האורז

זיהוי:

 

הכנפיים האחוריות והקדמיות של הבוגר הן חומות, אבל בכנפיים הקדמיות על הרקע החום ולאורך עורקי הכנף יש קווים דקים בגוון כהה יותר. ציציות השיער לאורך שולי הכנפיים קצרות יחסית, ומפרש הכנפיים באורך 15 עד 25 מ"מ, בדרך כלל במבט מלמעלה ניתן להבחין ב"כתפיים" ברורות אצל הבוגרים והם נראים רחבים במיוחד. בדרך כלל הם גדולים יותר מעשים אחרים המצויים במוצרים מאוחסנים. הבחנינים שלהם מכוונים הישר לפנים; 

אצל הנקבה הם ארוכים ומחודדים, ואצל הזכר הם קהים ואינם בולטים. צבע הזחלים בדרך כלל לבן חוור, פרט לקופסית הראש ולגב של החזה הקדמי, שצבעם חום, בפרקים השלישי עד השישי ופרק העשירי של הבטן יש רגליים מדומות מפותחות. מעל כל פתח נשימה מצוי זיף בולט. בפרק הראשון של הבטן, זיף זה מוקף בכתם בהיר של קוטיקולה, ומסביב לכתם טבעת כהה. תכונה זו מיוחדת לעש זה ואינה קיימת בעשים אחרים הנחשבים למזיקי מוצרים מאוחסנים.

 

תפוצה:

 

תפוצת המין קוסמופוליטית הוא נמצא באיזורים טרופיים לחים, במיוחד בדרום מזרח-אסיה. דיווחים מהזמן האחרון על זיהויו מצביעים על שכיחות גבוהה מכפי שחשדו בעבר, במיוחד באפריקה. בארה"ב הוא שכיח יותר בדרום. מין זה נדיר בארץ.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

עש האורז ( Corcyra cephalonica ) הוא מזיק של דגניים, קטניות, גרעינים קטנים, קקאו, ממתקים, פרי מיובש, אגוזים, תבלינים ועוד.

ההזדווגות מתחילה זמן קצר אחרי גיחת הבוגרים, הפעילים במשך שבוע או שבועיים בכל דור. הנקבות מזדווגות, כנראה, רק פעם אחת במשך יום או יומיים אחרי גיחתן; אם בפרק זמן זה לא מתרחשת ההזדווגות, הן לא יזדווגו יותר.

אחרי תקופת טרום הטלה, הנמשכת כיומיים, מתחילה הטלת הביצים, לרוב בלילה. הביצים דביקות ומוטלות לרוב על המזון. מספר הביצים הגדול ביותר מוטל בימים השני והשלישי אחרי ההגחה, למרות שהטלת הביצים יכולה להימשך במשך כל חיי הנקבה.

 

בתחום הטמפרטורות 30 עד 32.5 מ"צ נמשכת התפתחות הביצים כארבעה ימים. הן מושפעות לרעה מלחות יחסית נמוכה מאוד, ורק ביצים מעטות בוקעות בלחות יחסית נמוכה מ-20%. התנאים המיטביים להתפתחות הזחלים הם 30 עד 32.5 מ"צ ו - 70% לחות יחסית. בתנאים אלה משך ההתפתחות מבקיעת הביצה עד להופעת הבוגר הוא רק 26 עד 27 ימים.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ.

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה