072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עש החרוב

זיהוי:

 

כנפיו הקדמיות של הבוגר אפורות כסופות עם שני פסים בהירים לרוחב. שולי פסים אלה כהים. אורך הגוף 8 עד 10 מ"מ, ומפרש כנפיים באורך 20 עד 25 מ"מ. הביצה סגלגלה, שטוחה ומודבקת על פני המוצר או שטח המחסן. בעת ההטלה היא לבנה, ורק הביצים המופרות נעשות אדומות בהירות. אורך הביצה כ- 0.75 מ"מ. הזחל בצבע צהוב ורדרד עם ראש וחזה קדמי בצבע חום. על גבו גבשושיות זעירות בצבע חום כהה. אורך הזחל לפני ההתגלמות כ-15 מ"מ. הגולם מצוי בתוך פקעת בצבע אפור בהיר עשויה קורים שהזחל טווה לפני התגלמותו. כשהוא מצוי בתוך מוצרי מזון דואג הזחל להשאיר מנהרה ארוכה (לעיתים עד כדי 50 ס"מ אורך) המחוברת לפקעת ההתגלמות, שדרכה יגיח הבוגר.

 

תפוצה:

 

מין זה נמצא באיזור הים התיכון ובאמריקה הצפונית והדרומית. נפוץ בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבות מטילות כבר למחרת גיחתן. לעיתים קרובות מתחילה הנגיעות כבבר בפירות שעל העץ. אולם, כאשר המחסן נגוע במזיק מטילות הנקבות על פירות יבשים שבמחסן. הבוגרים מסוגלים לחיות כחודש מחוץ למחסן. בתנאי יובש נראה שחיי הבוגר קצרים יותר - עד עשרה ימים. בטמפרטורה של 26 מ"צ וב- 70% לחות יחסית מטילה הנקבה כ-113 ביצים בממוצע בימי חייה.

הזחלים הרכים מתחילים מיד לכרסם את הפירות. בקיץ הזחלים משלימים את התפתחותם תוך 30 יום. הזחלים מתגלמים במקום כרסומם. בשקדים, בטמפרטורה של 26 מ"צ, נמשכת התפתחות של דור 45 עד 62 ימים. 

הדור הראשון של עש החרוב בתרמילי החרוב מתפתח במטעים שבאזור החוץ בתרמילי חרוב צעירים, ובפירות הדר ( בייחוד אשכוליות ), ממחצית אפריל עד סוף יוני. בפירות יבשים שבמחסן מסוגל המזיק להתפתח במשך כל השנה. הזחלים מסוגלים לחדור לתוך תרמילי חרוב יבשים או לשקדים יבשים, רק אם קליפתם סדוקה. הזחלים אוכלים את תוכן תרמילי החרוב מבלי לפגוע בזרעים. בשקדים הם אוכלים את הגלעין בלי לפגוע בקליפה. מין זה הוא מזיק חשוב ביותר בחרובים ובשקדים מאוחסנים בישראל. לאחרונה נרשם נזק של עש החרוב גם בתמרים במטע.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה