072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עש הקמח ההודי

זיהוי:

 

לכנף הקדמית של הבוגר צבע קרם בשלישה הבסיסי, וצבע נחושת עם כמה סימנים באפור כהה בשאר חלקי הכנף. מפרש הכנפיים באורך 15 עד 20 מ"מ. אפשר להבדיל את הזחלים של מין זה ממינים אחרים של pyralidae (הקשורים לחומר מאוסחן) על פי היעדרן של נקודות כהות בבסיסי הזיפים ובשפות הלא נוקשות (poorly sclerotized) של פתחי הנשימה (spiracles).

 

תפוצה:

 

למין זה תפוצה קוסמופוליטית, בחבלים הטרופיים הוא שכיח יותר באיזורים קרירים ובאיזורים הררים. בישראל הוא נפוץ מאוד.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

מין זה תוקף גרעינים מאוחסנים וניזון מהנבט. הוא תוקף גם מוצרי דגניים טחונים, אגוזים, פרי מיובש, שוקולד ועוד.

אחרי ההזדווגות מטילות הנקבות עד 400 ביצים, אשר נדבקות למזון ולמבנה האסם. הטמפרטורה של 30 מ"צ וב-70% לחות יחסית בוקעים הזחלים תוך כארבעה ימים. הם מתנשלים ארבע עד שבע פעמים ומוכנים להתגלמות אחרי כ-16 ימים. הזחלים הבוגרים פעילים מאוד ועוזבים את המזון כדי למצוא אתר להתגלמות. הם מתגלמים בתוך פקעת דקה עשויה קורים שטווה הזחל. בטמפרטורה של 30 מ"צ וב- 70% לחות יחסית מגיחים הבוגרים אחרי שבעה ימים, כך שההתפתחות המלאה בתנאים אלה נמשכת 27 ימים בממוצע. בטמפרטורה של 20 מ"צ וב-70% לחות יחסית עולה תקופת ההתפתחות ל-52 ימים. מתחת לטמפרטורה של 15 מ"צ התפתחות אינה אפשרית.

זחלים של קווים מסוימים של P. interpunctella יכולים לעבור תרדמת חורף לפני התגלמותם, בהשפעת פוטופריודיזם קצר, טמפרטורה נמוכה או צפיפות יתר.

 

 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ.

 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה