072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עש הטבק

זיהוי:

 

זהו עש קטן, אפור או חום אפרפר, הדומה בהופעתו ל- E. cautella, מפרש הכנפיים שלו באורך כ-16 מ"מ, ואורך גופו כ-6 מ"מ. על הכנפיים הקדמיות שרטוט של שתי רצועות בהירות. על גבולות הרצועות האחוריות ניכר פס כהה יותר מאשר על הקדמיות. הזחלים דומים לעש המחסן הטרופי, אבל בזחלי עש הטבק ארבע שורות הזיפים שבצדי הגוף ונושאי ה- pinacila כהים יותר. הזחל מגיע לאורך של 9 עד 12 מ"מ.

 

תפוצה:

 

למין זה תפוצה קוסמופוליטית, אך הוא שכיח יותר באיזורים ממוזגים. בארץ הוא נדיר.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה כ-250 ביצים בממוצע, בתוך סדקים או בקרבת מזון. הזחלים חיים לעיתים בתוך מוצרים מוגמרים מאוחסנים. הזחלים עוברים חמש התנשלויות או יותר, בטמפרטורה של 30 מ"צ וב- 70% לחות יחסית מושלם מחזור החיים תוך 30 יום. העש יכול להתפתח גם בטמפרטורה של 15 מ"צ, אך אז מתארך מחזור החיים ל-300 יום. כדי לעבור את החורף באיזורים ממוזגים עובר הזחל לתרדמת חורף בשלב ההתנשלות האחרון שלו. לא ידוע אם באיזורים טרופיים יש לו יכולת תרדמה כזו. מספר הדורות שמין זה מקים בשנה נע בין שניים לעשרה דורות בהתאם לתנאי האקלים.

E. elutella יכול לנגע מגוון רחב של מוצרים, ובמיוחד מוצרי דגניים ואגוזים. כמו כן הוא מזיק לממתקים, לשוקולד ולפירות מיובשים והוא אף ידוע כמזיק בבתי חרושת לשוקולד ובמחסני טבק.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה