072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עש הקמח

זיהוי:

 

צבע גופו של מין זה אפור-כחול, גופו מאורך מזה של המין E. cautella עם מפרש כנפיים באורך 22 עד 28 מ"מ. הכנפיים הקדמיות אפורות-כחולות, ועליהן קווים בהירים בצורת זיגזג. הביצה סגלגלה-מוארכת בצבע לבן ובאורך 0.3 מ"מ. הזחל בתחילת התפתחותו בצבע ירקרק בהיר, ובמשך הזמן נעשה צהוב עם גוון ורוד. צבע הראש והחזה הקדמי חום בהיר. אורך הזחל לפני התגלומותו כ-15 מ"מ. הגולם בצבע חום ערמוני, והוא מוסתר בתוך פקעת עשויה קורים שהזחל טווה לפני התגלמותו. פקעת הגולם בצבע לבן ומוסווית היטב בין חלקיקי הקמח.

 

תפוצה:

 

מין זה מצוי ברוב חלקי העולם, ובארצות טרופיות הוא מהווה לעיתים מזיק קשה. בישראל הוא מזיק עיקרי ונפוץ מאוד בטחנות קמח.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

מין זה מעדיף אקלים ממוזג, טמפרטורה ממוצעת יומית נמוכה מ- 22 מ"צ ולחות יחסית גבוהה מ-55 אחוז. 

אולם, גם בטמפרטורה של 20 מ"צ וב- 25% לחות יחסית יכול המזיק לשרוד. נמצא שלמזיק זה כושר הישרדות גם בלחות יחסית של קרוב ל-0%. בטמפרטורה של 25 מ"צ וב- 75% לחות יחסית אורך מחזור החיים הוא 74 ימים בממוצע. בניגוד לעש המחסן הטרופי מסוגל עש הקמח להשלים את מחזור החיים שלול גם בטמפרטורה של 12 מ"צ, אולם במקרה כזה מתארך מחזור החיים ל- 319 ימים, והתמותה גבוהה. 

מזיק זה גורם נזק מרבי למוצרים קמחיים, ובעיקר בטחנות קמח. לעיתים הוא מצוי גם בדגניים שבהם אחוז החלקיקים השבורים גבוה.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה