072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

אפלונית הגרגרים

זיהוי:

 

הבוגר - אורכו 5 עד 11 מ"מ, צבעו שחור, צורתו שטוחה, על צורה אופיינית שבה הראש והחזה נבדלים בבירור מהבטן. המחושים בעלי 11 פרקים, שהקיצוניים שבהם מעובים. הלסתות העליונות מפותחות מאוד כבמינים טורפים. כנפי החפייה מכסות את כל פרקי הבטן ועליהן חריצים אורכיים ברורים.

 

הזחל- לבן, בשרני, באורך 10 עד 20 מ"מ, עם ראש שחור. על פרקי החזקה מצד הגב ארבעה כתמים חומים כהים. בקצה הבטן זוג קרניים חומות כהות. הגולם - לבנבן, ערום, נמצא בתוך פקעת עשויה חלקיקי מזון מודבקים.

 

תפוצה:

 

תפוצתו קוסמופוליטית, שכיח בישראל.

 

אורך חיים והתנהגות:

 

הבוגרים חיים שנה עד שנתיים. הנקבה מטילה כ-1000 ביצים. משך ההתפתחות של דור אחד הוא כ-70 יום. מין זה עמיד לטמפרטורות נמוכות ויכול להתקיים תקופה ארוכה ללא מזון. ידוע כמזיק משני במוצרים מאוחסנים וכטורף של חרקים אחרים.

רשימת המוצרים הנפגעים על ידי מין זה ארוכה, וביניהם נמנים בעיקר דגניים, סובין, קמחים, ביסקוויטים, אגוזי אדמה, זרעוני שמן כמו שומשום ומוצריהם. למין זה כושר חדירה לאריזות מזון. זהו המזיק הקשה ביותר לנפות בטחנות קמח בכך שהוא מכרסם בחלקי עץ ובנפות. הוא מגיע למחסני מזון בדרך כלל לאחר שנוגעו בחרקים אחרים. כאשר הזחלים תוקפים גרעינים הם מעדיפים את הנבטים לתזונתם. בשלב האחרון של ההתנשלות עשוי הזחל לחדור לעץ רך וליצור בו מחילות שטוחות להתגלמות. תנאי הטמפרטורה והלחות להתפתחות מין זה טרם פורסמו.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה