072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית הקמח רחבת הקרניים

זיהוי:

 

הבוגר דומה בצורתו ל - Tribolium , אורכו 3.5 עד 4.5 מ"מ וצבעו חום-אדמדם. לזכר שתי קרניים מנדובולריות רחבות הבולטות מהראש. קרניים אלו אינן מצויות אצל הנקבות. הנקבות דומות בצורתן ל- Tribolium spp. , אך ניתן להבדיל מה- Tribolium על פי צורת הבליטה של הקטע הגחוני של החזה: ב -G. cornutus לבליטה זו צדדים מקבילים, ואילו ב- Tribolium spp. היא רחבה יותר מאחור, בצורת ראש גרזן. צורת הזחל טיפוסית לשחרוריתיים.

 

תפוצה:

 

המין G. cornutus הוא קוסמופוליטי נמצא באקלים טרופי, סובטרופי וממוזג. G. cornutus הוא מזיק לא חשוב של דגניים ונמצא לעיתים בטחנות קמח. גם בישראל הוא מופיע לפעמים בטחנות קמח.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

התנאים המיטביים להתפתחות מין זה נעים בין 24 ל - 30 מ"צ. הבוגרים חיים מעל שנה אחת. הנקבה מטילה כ-400 ביצים. סולת, פולי קקאו וזנגביל הם בין המצרכים העלולים להיפגע על ידי חרק זה. ביצי עש וזחלים מהווים תוספת לתזונתו.

בתנאים מיטביים קצב הגידול הוא איטי מאד בהשוואה למינים T. castaneum או T. confusum לכן, לא סביר שחרק זה יוכל להתחרות איתם בהצלחה באותה סביבה.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה