072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית הקמח ארוכת הראש

זיהוי:

 

בוגר המין הזה דומה ל - Tribolium, צורתו טנבריונידית ואורכו 2.5 עד 3.0 מ"מ. לאלת המחושים שלו חמישה פרקים, שהאחרון מביניהם קטן בבירור מיתר הפרקים. הראש ארוך יחסית לגוף בהשוואה ל - Triboolium, צבעו צהוב-חום , והחיפושית נראית חיוורת ובהירה יותר מאשר ה- Tribolium. הזחלים דומים מאוד לאלה של ה-Tribolium. אך שתי הבליטות שבקצה הבטן צרות יותר.

 

תפוצה:

 

L. oryzae נמצא בכל הארצות הטרופיות, ומהווה מזיק משני לדגניים ולגרגרי שמן. מזיק זה שכיח בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

חרק זה סובלנו במיוחד לתזונה בעלת תכולת שמן נמוכה. על אורז שמוצה ממנו השמן מתפתח L. oryzae טוב בהרבהה מאשר T. castaneum או Ephestia cautella התנאים המיטביים להתפתחותו הם טמפרטורה של 35 מ"צ ו- 85% לחות יחסית. בתנאים כאלה בוקעים הזחלים תוך כ-3.5 ימים, דרגת הזחל נמשכת כ-15 ימים עם שבע התנשלויות בערך, ותקופת ההתגלמות היא כ-3.7 ימים. סף ההתפתחות הנמוך הוא טמפרטורה של 25 מ"צ ו-30% לחות יחסית. אי היכולת של חרק זה להתפתח בטמפרטורות נמוכות מ-25 מ"צ מגבילה אותו לאיזורים חמים או למקומות שבהם הגרגרים התחממו עקב תהליכי ייבוש או נגיעות חרקים.

בתנאים מיטביים קצב הגידול של L. oryzae הוא רק עשר פעמים בחודש. סבורים שקצב נמוך זה בא בעקבות פוריות נמוכה. במשך תקופה של 72 שעות ניצפה שנקבות הטילו רק 5.6 ביצים בממוצע, בתנאים לא מבוקרים.

מין זה אינו מסוגל להתחרות ב- T. castaneum בגידול מעבדתי, אבל בסובין של אורז נמצא ששני המינים התרבו היטב. היכולת של L. oryzae להתחרות במינים אחרים בתנאים אלה קשורה כנראה לצרכיו התזונתיים, שאינם גבוהים כאמור; לכן הוא יכול להתאים במיוחד להתפתחות בסובין של אורז , שבדרך כלל אינו מועדף על ידי מזיקי איסום. ניסויים בקמחי דגניים הראו שחיטה מהווה עבורו דיאטה טובה, אורז-מספקת, ותירס גרועה.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה