072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית הקמח (המבולבלת)

זיהוי:

 

הבוגר דומה מאוד ל - T. castaneum אך ניתן להבחין ביניהם על פי פרקי המחוש המתעבים והולכים בהדרגה כלפי קצהו. המרחק בין העיניים שבצד הגחוני שווה לשלוש פעמים קוטר העין.

 

תפוצה:

 

סבורים שמקור המין T. confusum  באתיופיה. פיזורו משתרע צפונה לאיזור הפיזור של T. castaneum ופחות שכיח בארצות טרופיות. בישראל הוא המין השולט בקמחים ובמוצרים קמחיים.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הבוגרים חיים כשנה בממוצע, אך נמצא שהם יכולים לחיות גם כשלוש ארבע שנים. הנקבות מטילות כ-450 ביצים. לביצים צורה סגלגלה והן מכוסות בנוזל דביק המופרש בזמן ההטלה. במוצרים קמחיים נמצאות הביצים עם חלקיקי קמח דבוקים סביבן. בטמפרטורה של 32 מ"צ בוקע הזחל כעבור ארבעה עד חמישה ימים. משך ההתפתחות של דור אחד באותה טמפרטורה - 28 ימים. מין זה דומה ל- T. castaneum מבחינות רבות.

אבל הטמפרטורה המיטבית והטמפרטורות המירבית והמזערית שבהן אפשרית התפחותו נמוכות כולן בכ-2.5 מ"צ ב-7 מ"צ נקטלות כל דרגות החרק תוך 25 ימים. קצב הגידול של T. confusum  בתנאים מיטביים נמוך יותר מזה של T. castaneum , ופיזור הבוגרים אף הוא פחות אינטנסיבי.

T. castaneum מצליח לפגוע בגרגרי דגניים טוב יותר מאשר T. confusum ויכול להתפתח טוב יותר על מזון דל בויטמין B.  אוכלוסיות מעורבות של שני המינים נמצאות בדרך כלל רק באוכלוסיות קטנות. ההתחרות ביניהם מורכבת וכוללת הבדלים בתזונה, עדיפויות פיזיקליות, קניבליזם וגורמים אחרים. למרות קצב הגידול הגבוה יותר, בדרך כלל, של T. castaneum , קשה לצפות מראש את תוצאות התחרות. בתנאים טרופיים T. castaneum שולט באופם ברור. ל- T. confusum אין כושר תעופה.

 

 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה