072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית הגרגרים הזרה

זיהוי:

 

הבוגר קצר יותר (2 עד 3 מ"מ) מהמין Oryzaephilus, אולם מבנהו חסון ורחב יותר. החזה הקדמי בעל צורה מרובעת עם "שן" בשני הקודקודים הסמוכים לראש. המחושים ארוכים יחסית ובעלי צורת אלה.

 

תפוצה:

 

מין זה קוסמופוליטי, אך שכיח יותר באיזורים טרופיים; מוצאו כנראה מאמריקה, מצוי בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

משך ההתפתחות של מין זה כ-30 יום בטמפרטורה של 30 מ"צ ובלחות יחסית של 70 אחוז. 

בלחות יחסית נמוכה מ-65% אין הוא מתרבה. מין זה ניזון מעובשים, מחרקים מתים וממזון מעופש. נמצא שעובשים ומיקרואורגניזמים אחרים מהווים מרכיב חשוב וכנראה גם חיוני בתזונת חרק זה. לעומת זאת, נמצא שהוא יכול להתרבות בהצלחה על אגוזי אדמה ועוברי חיטה גם בהעדר עובשים.

הבוגרים מיטיבים לעוף. הם נמצאים על גרגרי דגניים, ובשכיחות רבה יותר על זרעי דקלים, אגוזי אדמה, פולי קקאו וקופרה, בפרט אם המצרך לח ומעופש. מין זה מהווה מדד טוב על קיום תנאי לחות גבוהים באסם.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה