072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית התסיסה של התמר

זיהוי:

 

אורך החיפושית 2.0 עד 3.5 מ"מ וגופה מקומר במקצת. צבעה שחור עד חום בהיר וצבע כנפי החפייה בולט יותר. גב החזה הקדמי בדרך כלל כהה יותר במרכז מאשר בצדדיו. בבטן שני פרקים חשופים. הפרקים השני והשלישי של המחוש באורך שווה. 

הזחל-לבנבן או צהבהב, ואורכו עד 5 מ"מ.

הגולם - לבן, ואורכו 3.0 מ"מ.

 

תפוצה:

 

מין זה הוא קוסומפוליטי, ונפוץ מאוד בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה 175 עד 225 ביצים, בטמפרטורה של 32 מ"צ משלים החרק דור אחד תוך כ-15 ימים. בקיץ משך חיי הבוגרים כ-60 יום, ובחורף עד כ-200 יום. מין זה נמצא לעיתים קרובות במחסני גרגרים שבהם הלחות היחסית גבוהה.

מין זה מזיק לפירות במטעי תאנים, תמרים, רימונים ופרי הדר. מין זה מזיק במחסן לגרגרים, לזרעי כותנה, לאגוזי אדמה, לפירות יבשים ולגרגרים לחים. בישראל הוא מזיק ראשי של תמרים במטע ובמחסן. מין זה, יחד עם חיפושית התסיסה הקטנה, הם המזיקים הנפוצים ביותר בתמרים מבין חיפושיות התסיסה. C. dimidiatus נמצא בתמרים כל השנה, ובעיקר בעונת ההבשלה. לכן הוא אחראי לעיקר הנזק לפרי התמר.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה