072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית התסיסה

זיהוי:

 

אורך החיפושית 2 עד 4 מ"מ, צבעה חום כהה, על כנפי החפייה שלה ארבעה כתמים בהירים בולטים, שני הכתמים הגדולים יותר נמצאים בקצות הכנפים. גב  החזה הקדמי וכנפי החפייה צרים. בבטן שני פרקים חשופים.

הזחל - לבנבנן או צהבהב, ראשו חום, קצה הגוף רחב, ואורכו 5 עד 7 מ"מ. 

הגולם - לבן או צהוב, ואורכו 3 עד 4 מ"מ.

 

תפוצה:

 

מין זה קוסמופוליטי, ונפוץ מאוד בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

בטמפרטורה של 27 מ"צ נמשכת התפתחות דור שלם 16 עד 21 ימים ואילו בטמפרטורה של 32 מ"צ ובלחות יחסית גבוהה מ-70% - 12 עד 15 ימים. משך חיי הבוגרים ארוך יחסית מ-100 יום ועד שנה. בתנאים נוחים מטילה הנקבה 1000 ביצים בממוצע. החיפושיות מרבות לעוף ומסוגלות להגיע למרחק של 3 עד 4 ק"מ. בארץ הן גורמות נזק במיוחד לגידול התמרים ( יחד עם המינים האחרים מאותה משפחה), הן תוקפות בעת הבשלת הפרי, מכרסמות בו ומטילות בו את ביציהן. באזורי גידול תמרים שוררת בדרך כלל טמפרטורה גבוהה הגורמת לזחלים להתפתח במהירות רבה. פירות תמר הנשארים זמן ממושך על העצים או במחסן עלולים להיפגע קשות. המין ידוע גם כמזיק קשה בתאנים ובשזיפים מיובשים, באגוזי אדמה ושקדים ולעיתים גם בדגניים.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה