072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עורית הכבשן

זיהוי:

 

לצורתם הכללית, לגודלם ולצבע הקוטיקולה של הבוגרים יש דמיון כללי לאלה של המין D. maculatus , אבל הצד הגבי של מין זה מכוסה בשיער בצבע חום זהוב. הצד הגחוני מכוסה בשיער קצר יותר באותו צבע. שני הצדדים של קו האמצע מכוסים בשיער בצבע חום זהוב עם כתמים של חום אדמדם. לזכר יש גומה שעירה בפרקים השלישי והרביעי של הבטן. הזחלים שעירים ובעלי ווים ישרים המכוונים לאחור ואשר אינם מאונקלים.

 

תפוצה:

 

מזיק זה קוסמופוליטי, ומצוי גם בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

שם החרק ניתן לו עקב הימצאותו בכבשנים שלא זכו לניקוי בתדירות גבוהה ועקב אפשרותו להתפתח על שיירים בלתי שרופים לגמרי. באיזורים טרופיים בעולם הרחב נמצא שמין זה פוגע תדיר בקופרה (קוקוס) ופחות במוצרים מן החי. מין זה ידוע כטורף של גלמי זבובים. בתזונה של קמח דגים עם קצת נבטי חיטה, שמרים וכולסטרול, בטמפרטורה של 30 מ"צ וב-65% לחות יחסית תקופת ההתפתחות הממוצעת היא 40 יום לזכרים ו-42 יום לנקבות.

 

 

הסוג Attagenus spp. :

 

אורך הבוגרים של הסוג Attagenus הוא 2 עד 6 מ"מ. אורכם של בוגרי המינים מהסוג הזה הוא בין אורכם של מיני הסוג Dermestes ומיני הסוג Anthrenus. יש להם עינית במצח.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2020  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת נמלים ותיקנים דורסיד אבקה להדברת נמלים ותיקנים דורסיד- אבקה רעילה להדברת תיקנים ונמלים בבית ובחצר, יעילה לכל סוגי הנמלים, יעילה לכל סוגי התיקנים והגו'קים שימוש קל ונוח. הבקבוק מאפשר איבוק ישירות למקום המטופל שארתי בסביבה, קוטל ודוחה את כל דרגות ההתפתחות,מתאימה לקטילת רוב סוגי החרקים, כגון: נמלים, תיקנים, עכבישים, קפזנב, פרעושים, קרציות,זוחלים וחרקים אחרים מהרו להזמין את המוצר המלאי מוגבל ! הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
חיטוי קורונה
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה