072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

עורית הארונות

זיהוי:

 

הביצה מוארכת וצבעה לבן שקוף, אורכה כ- 0.7 מ"מ, אחד מקצותיה נושא תוספות מוארכות. לזחל גב חום צהבהב, שלושת הפרקים האחרונים מכוסים באלומות של שערות צפופות. בשיא גודלו יכול הזחל להגיע עד לאורך של כ-7 מ"מ. הגולם מצוי בתוך הנשל האחרון של הזחל. בנשל פתח אופייני בגב, שדרכו מגיח הבוגר.

הבוגר סגלגל, מקומר, בעל ראש וחזה קדמי בצבע ערמוני כהה. כנפי החפייה חומים כהים ועליהם פסים בהירים רוחביים. אורך החיפושית 2.0 עד 5.0 מ"מ, ורוחבה 1.3 עד 2.6 מ"מ. הנקבה גדולה בערך בשליש מהזכר.

 

תפוצה:

 

תפוצת החרק בעולם ניכרת, לעומת זאת בארץ אין הוא נפוץ. פרט להימצאותו ב- 1964 בתמרים בבית שאן ולאחרונה גם באבקת חלב, לא נרשמה נוכחות החרק במוצרים אחרים בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

עורית הארונות מצויה בטבע מתחת לקליפות עצים וניזונה מגופות חרקים מתים. הפונדקאים שלה רבים וכוללים מוצרים מהחי ומהצומח, כגון: אבקת חלב, דגים מיובשים, צמר, נוצות, עורות, אוספי חרקים, גרגרי תבואה, פירות יבשים, לתת וקמח. בתחום הטמפרטורה 30 עד 35 מ"צ משלימה עורית הארונות את התפתחותה תוך 30 יום. נמצא שב -25 מ"צ נמשכת ההטלה כ-12 ימים. הנקבה מטילה עד 120 ביצים. ימים אחדים לאחר תום ההטלה מתים הבוגרים. הבוגרים יכולים להיכנס לתרדמה בתחום הטמפרטורות 20 עד 25 מ"צ.

 

 

הסוג Dermestes spp :

 

החיפושיות מהסוג Dermestes הן הגדולות במשפחת העוריתיים. הבוגרים של סוג זה נבדלים מעוריתיים אחרים בהיעדרה של העינית (או נקודה צבעונית בצורת עין) אמצעית במצח. מינים רבים של Dermestes הם מזיקים קוסמופוליטיים.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה