072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית הקופרה

זיהוי:

 

אורכו של הבוגר כ- 3.5 עד 7.0 מ"מ. צבעו מבריק - ירוק, ירוק כחלחל או סגול-כחול. הרגליים והפרקים הראשונים של המחושים אדומים. השיער דליל וזקוף, ובכנפיים הקדמיות שורות נקבים אופייניות. אורך הזחלים הבוגרים כ-10 מ"מ.

 

תפוצה:

 

תפוצת המין N. rufipes היא כמעט קוסמופוליטית. הוא נפוץ באיזורים טרופיים ובחלקים החמים יותר של האיזורים הממוזגים. מצוי גם בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבות מטילות עד כ-300 ביצים בממוצע במשך חייהן, בדרך כלל על בשר מעובד. הביצים מוטלות בקבוצות בגומחות יבשות שבחומר המזון. במזג אויר חם הן בוקעות תוך ארבעה עד חמישה ימים. הזחלים טורפים חרקים וזחלים. הם נרתעים מאוד מאור. כדי להתגלם הם עוברים מהמזון לפינות חשוכות ויבשות ומרפדים אותם במשי. הם מתגלמים בפקעת דמוית נייר. אורך מחזור החיים נע בין 36 ל-150 ימים, ושלב הזחל נמשך שני שלישים מתקופה זו.

מין זה נחשב מזיק הרסני ביותר התוקף במיוחד בשר מעובד, מיובש ומעושן, וכן דגים, גואנו, קמח עצמות, גבינה, אבקת ביצים, עורות, קופרה, פירות יבשים ואגוזים. מין זה טורף חרקים אחרים וביציהם, כולל אלה הנימנים עם בני מינו.

N. rufipes  מתפתח בתנאים לחים וחמים, הטמפרטורות המיטיביות להתפתחות N. rufipes הן 30 מ"צ עד 37 מ"צ, ואינו מתרבה בטמפרטורה הנמוכה מ-20 מ"צ. הוא יכול להתקיים עם קופרה בלבד, אבל במקרה כזה התפתחותו איטית יותר. הזחלים והבוגרים מתפתחים היטב על קופרה מעופשת. העובש כשלעצמו אינו מהווה מזון ל N. rufipes אבל הן הזחלים והן הבוגרים טורפים חרקים אוכלי פטריות הנמשכים למזון המעופש. בנוסף לכך מקנה העובש מחסה לזחלים לפני התבגרותם. הבוגרים מתפזרים לרוב בריצה מהירה, אבל גם מתעופפים. הבוגרים המעופפים פעילים מאוד. נוכחותם , אפילו במספרים קטנים , על מוצרים בעלי ערך גבוה, כמו בשר מעובד או גבינה, גורמת לפסילת המוצר. טכניקות מודרניות של עיבוד בשר ואחסונו בתנאים טובים , פתרו במידה רבה את הבעיות הקשורות ב- Necrobia spp. אבל חרקים ממין זה יכולים לתקוף בשר המעובד ומאוחסן בשיטות ביתיות מסורתיות.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה