072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

זרעית אגוזי-אדמה

זיהוי:

 

זרעית אגוזי-אדמה הוא חרק גדול וחזק, הנחשב מזיק ראשי באגוזי-אדמה ובתמר הודי. הבוגר באורך 2.7 עד 4.3 מ"מ צבעו חום אדמדם עם כתמים כהים, לא סדירים בכנפיים הקדמיות. בנקבה פרק הבטן האחרון ארוך וצר. בירך של הרגל האחורית כרבולת בולטת העשויה בליטה גדולה אחת ושמונה עד עשר בליטות קטנות.

 

תפוצה:

 

מוצאו של המין C. serratus מאסיה והוא נפוץ באיזורים טרופיים וסובטרופיים רבים, במיוחד באיזורים החמים של אסיה, באפריקה המערבית והצפון- מזרחית, בהודו המערבית ובחלקים מאמריקה הדרומית והמרכזית, אולם רק באפריקה המערבית הוא מהווה מזיק ראשי באגוזי-אדמה מאוחסנים. בארץ נמצא מין זה בזרעי A. fernesiana ו- Acacia spirocarpa בואדיות של הערבה הצפונית.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

C. serratus הוא מזיק קשה באגוזי אדמה לא מקולפים, ומזיק משני בתרמילי התמר ההינדי. הוא מתרבה על כמה מינים של עצים ממשפחת הקטניות. הביצים מוטלות ומודבקות על תרמילי אגוזי אדמה או על הזרעים, והפגיעה בפרי מתרחשת לעיתים לפני האחסון, כשאגוזי האדמה נאספים ומושארים לייבוש. הזחלים חודרים דרך קליפת אגוז האדמה וניזונים מהזרע. בדרך כלל עוזבים הזחלים את התרמיל לצורך התגלמות. הזחל טווה בית גולם דמוי נייר ומצמידו לצד החיצוני של התרמיל. פגיעה קשה מוגבלת בדרך כלל לשכבה החיצונית של צובר אגוזי האדמה.

התנאים המיטביים להתפתחות הם טמפרטורה של 30 עד 33 מ"צ ו-70% עד 80 לחות יחסית. בתנאים אלה תקופת ההתפתחות היא 40 עד 41 ימים. התרבות יכולה להתרחש גם בתחום הטמפרטורות 23 מ"צ עד 35 מ"צ. אגוזי אדמה נגועים ניכרים בחורי היציאה של הזחלים ובנוכחות גלמים מחוץ לתרמילים. נזקי אכילה בזרעים מתגלים עם פתיחת התרמילים.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה