072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

זרעית השעועית הקטנה

זיהוי:

 

בוגרי המין Z. subfasciatus  הם חרקים קטנים, רחבים יותר (2.0 עד 2.8 מ"מ) מהאורך, בעלי צורה סגלגלה. בשוק של זוג הרגליים האחוריות מצויים שני "דורבנים" בעלי כושר תנועה. ל"דורבנים" אלה צבע אדמדם והם אינם שווים באורכם. למין זה אין "שיניים" בירך של הרגליים האחוריות כמו אלה המצויות ברבים ממיני הזרעוניתיים. בכנפיים הקדמיות של הנקבה ניכרים כתמים לבנים על רקע כהה (כמעט שחור). הזכר מכוסה בשיער רך בצבע חום בהיר, מעל לקוטיקולה כהה.

הכנפיים הקדמיות קצרות, רחבות יחסית וקצת מרובעות בצורתן. אורך הפס העשירי שעל כל כנף הוא כמחצית מאורך הכנף. שתי ה - coxae הקדמיות אינן מופרדות זו מזו על ידי זיזים גחוניים. הצורות והפסים שעל הכנפיים הקדמיות ועל ה- coxaae מסייעים להבחין בין המינים Z. subfasciatus ל- Amblycerus spp.

 

תפוצה:

 

מוצאו של המין Z. subfasciatus בארצות העולם החדש, והוא חשוב במיוחד באמריקה המרכזית והדרומית. הוא נמצא גם באיזורים טרופיים וסובטרופיים אחרים, ובמיוחד באפריקה המרכזית והמזרחית, במדגסקר, באיזור הים התיכון ובהודו. מין זה אינו נפוץ בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

המין  Z. subfasciatus הוא מזיק קשה לשעועית ולשעועית לימה. לעיתים הוא תוקף זרעי קטניות אחרים כולל לוביה תרבותית. אורך החיים של מין זה דומה לזה של המין Callosobruchus spp. הנקבה מטילה כ- 50 ביצים ומדביקה אותם על זרעי השעועית. הביצים העגולות למחצה מוצמדות לקליפה החיצונית של הפולים או של תרמיליהם. התנאים המיטביים להתפתחות מין זה הם טמפרטורה של 32 מ"צ ו-70% לחות יחסית. התנאים כאלה מחזור החיים הוא 24 עד 25 ימים. סף הטמפרטורה המזערי להתפתחות הוא מעט מתחת ל-20 מ"צ, והסף העליון הוא בערך 37 עד 38 מ"צ. לבוגרים כושר תעופה, אך לא ידוע שהם תוקפים שעועית בשדה.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה