072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

הזרעית הסינית

זיהוי:

 

גוף הבוגר סגלגל וצר, כנפי החפייה מכוסים קטיפה לבנבנה צהבהבה, בעלת גוון ורדרד ועליה כתמים כהים, חומים אדמדמים בהירים. המחושים והרגליים של הבוגרים צהובים אדומים. מחושי הזכר משוננים כשיני מסרק, ולמחושי הנקבה צורת שיני מסור. אורך גוף הבוגרים 2.5 עד 3.5 מ"מ ורוחבו כ- 2 מ"מ.

 

תפוצה:

 

בדומה לזרעית המוכתמת, תקיפת הזרעית הסינית באיזורים חמים יכולה להתחיל בשדה, בארץ היא נפוצה מאוד וגורמת נזק רב.

חיפושית זו נפוצה כמעט בכל ארצות העולם. בארצות קרות יותר מישראל היא גורמת נזק במחסן בלבד, ואילו בארצות החמות יותר היא מצויה הן בשדה והן במחסן.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

בדומה לזרעית המוכתמת הנקבה ממין זה מטילה ומדביקה את ביציה בחוזקה על הזרעים, הזחל מתפתח בתוך הזרע, ולאחר ההתגלמות מגיח הבוגר דרך "חלון" האופייני לזרעיות.

משך ההתפתחות בתנאים נוחים היא כשלושה שבועות, בעוד שבתנאי חורף בישראל דרושים לכך כשלושה חודשים. בטמפרטורה של 28 מ"צ אורך חיי הבוגר הוא כחמישה ימים ובטמפרטורה של 17 מ"צ - כעשרה ימים. הנקבה מטילה 60 עד 150 ביצים. סף ההתפתחות של החיפושית הוא טמפרטורה של 7 מ"צ. בארץ (באיזור החוף) מקימה הזרעית הסינית שמונה דורות בשנה.

 

נזק הזרעית הסינית:

 

פונדקאי הזרעית הסינית בארץ הם: חימצה תרבותית, אפונת בקר, אפונת גינה, פול, אפונת שדה ועדשים. בחו"ל נרשם נזק של  הזרעית הסינית גם על פונדקאים אחרים כמו: שעועית, בקיה, אגוזי-אדמה, תורמוס ואולי אף דגניים.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה