072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

זרעית השעועית

זיהוי:

 

לבוגרי החיפושית צורה סגלגלה מוארכת, באורך 3.5 עד 4 מ"מ. גופם מכוסה בצדו העליון במעין קטיפה בצבע אפור צהבהב, המחושים עשויים פרקים המתרחבים בהדרגה החל מהפרק החמישי. הביצים בגודל 0.2 עד 0.25 מ"מ על 0.55 עד 0.80 מ"מ. הזחל בשרני, צהבהב וללא רגליים , והראש בצבע חום כהה.

 

תפוצה:

 

תפוצת מין זה היא קוסמופוליטית , הוא מצוי בארצות ממוזגות וחמות ונפוץ בישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה את ביציה על קליפת זרעי השעועית במקומות מוצלים או מוגנים על ידי זרעים אחרים. הנקבה מדביקה את ביציה על קליפת הזרע בצוקה רופפת, זאת בניגוד לחיפושיות אחרות ממשפחה זו המדביקות את ביציהן היטב על הזרעים. לביצים הצעירות צבע לבן שקוף, שבמשך הזמן נעשה לבן חלבי. הזחל בוקע ימים אחדים לאר הטלת הביצה, הוא אינו חודר ישירות לתוך הזרע אלא עורך על פני הזרע סיור קצר הנמשך יותר מיממה, שבסיומו הוא חודר לתוך הזרע. נקודות חדירה מועדפות הם קליפה פגועה או נקודות חדירה קודמות . אולם, גם ללא נקודות כאלה הזחל מסוגל בעזרת גבי הפה שלו לכרסם בזרע לא נגוע ולחדור לתוכו. הזחל מתפתח בתוך הזרע וניזון מתוכנה של השעועית. בתנאים רגילים התפתחותו נמשכת מ- 11 עד 42 ימים. לקראת ההתגלמות מתקרב הזחל לקליפת הזרע החיצונית ומכין בקליפת הזרע השקופה "חלון" אופייני בצורת עיגול מושלם, התחום כלפי חוץ. לאחר הכנת החלון הזחל מתגלם. דרגת הגולם יכולה להימשך מ - 10 עד 25 ימים. בסיומה שובר הבוגר את החלון ומגיח החוצה. אורך חייהם של בוגרים שהתפתחו במחסן נע בין שבועיים לשלושה שבועות , והם אינם ניזונים. הנקבה מטילה בתקופת חייה 30 עד 100 ביצים בממוצע, ובתנאים מיטביים היא יכולה להטיל 100 עד 200 ביצים. לבוגרים כושר תעופה מצוין. משך ההתפתחות של מזיק זה מתארך בטמפרטורות שמתחת ל - 16 מ"צ. בעקבות תקיפה קשה של המזיק יכולים להתפתח בזרע אחד יותר מעשה זחלים (לעיתים בין 20 ל-30 פרטים). בקיץ מוקם דור אחד כל 30 עד 40 יום. הנזק הנגרם ממין זה לשעועית מאוחסנת הוא רב, היות ותקיפתו מהירה מאוד, וכמויות גדולות של שעועית מושמדות על ידיו בטרם מבחינים בנוכחות הבוגרים. מין זה תוקף כמעט את כל זני השעועית. הזחל נובר ומתפתח בשעועית יבשה מאוחסנת. תקיפת הזרעים יכולה להתחיל כבר בזמן הבשלת השעועית בשדה.

 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה