072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

נובר התבואה

זיהוי:

 

הבוגר: הגוף גלילי בצבע אדום-חלודה, לאורך כנפי החפייה קווים מנוקדים. לקצה הבטן זווית חדה. הראש מופנה כלפי מטה, סמוי מתחת לחזה.אורך הגוף - 2.0 עד 3.0 מ"מ, רוחבו - 1 מ"מ. הביצה לבנה ודמוית אגס. הזחל לבן, ראשו חום, אורכו 5 מ"מ. הגולם צהבהב לבן.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

מין זה הינו אחד המזיקים החמורים ביותר בגרגרים מאוחסנים בישראל. נפוץ בארצות הטרופיות והסובטרופיות. הנקבה מטילה 300 עד 500 ביצים במשך חייה בתפזורת או בקבוצות, מעל שטח הגרגרים.הזחלים הרכים אוכלים תחילה רק פסולת גרגרים וקמח, אך זחלים גדולים יותר חודרים לתוך גרגרים שלמים, מכרסמים אותםת כליל ומותירים את הקליפה ריקה. הבוגרים תוקפים בדרך כלל את הנבט של הגרגרים. בצוברי התבואה הפגיעה האופיינית מתבטאת בטחינת תוכן הגרגר והפרשתו החוצה. בנגיעות קשה מתפתח המזיק באיזורים מוגבלים בתוך צובר הגרגרים וגורם למוקדי התחממות אופיינים. התנאים המיטביים להתפתחות מין זה הם טמפרטורה של 34 מ"צ ולחות יחסית של 70 אחוז. בתנאים אלה בגרגרי חיטה, לאחר שלוש עד חמש התנשלויות, מגיע הזחל לדרגת גולם תוך 17 ימים. הטמפרטורה המרבית להתפתחות היא 38 מ"צ. 

הטמפטורה המזערית תלויה חלקית בלחות הגרגרים. ב- 18 מ"צ לחות הגרגרים המזערית היא 11% עד 14%; ב-33 מ"צ הלחות המזערית היא 10 אחוז.בטמפטורה הגבוהה מ-22 מ"צ יכול הזחל להתפתח גם בגרגרים יבשים מאוד (עד 8% לחות). משך ההתגלמות ב-34 מ"צ הוא שלושה ימים (ב- 70% לחות יחסית). הבוגרים חיים כחמישה חודשים. המזיק תוקף מינים שונים של תבואה, כגון חיטה, שיפון, תירס, אורז גולמי, קסבה מיובשת ומינים שונים של קטניות, למעט עדשים ופולי סויה שבהם אין המזיק יכול להתפתח. החיפושית נחשבת בין מזיקי המחסן הקשים לתבואה, ובארצות אחרות היא תוקפת לעיתים כבר בשדה. בימים חמים החיפושית מעופפת ומסוגלת לחדור דרך אריזות למוצרי מזון ולתקוף אותם. 

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה