072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

חיפושית פולי הקפה

זיהוי:

 

אורך הבוגר בינוני ( ביחס למזיקים אחרים במוצרים מאוחסנים)- 3 עד 5 מ"מ. צבעו חום כהה או אפור חום. על החזה הקדמי ועל כנפי החפייה יש כתמים רבים שהם למעשה זיפים בהירים, דבר המעניק לו הופעה מנומרת. כנפי החפייה קצרות מהבטן ומותירות פרק אחד מהבטן חשוף. שלושת פרקי המחוש האחרונים ארוכים יותר ויוצרים צורת אלה פתוחה.

 

תפוצה:

 

המין A. fasciculatus  נמצא ברוב האיזורים הטרופיים והסובטרופיים. הוא נדיר מאוד בארץ. לעיתים הוא נמצא בגרגרים שאוחסנו לתקופה ממושכת ונוגעו קודם על ידי מזיקים אחרים. לעיתים הוא נמצא בפולי קפה מיובאים לישראל.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

A. fasciculatus ידוע כמזיק בקפה ובפולי קקאו מאוחסנים. קיימת אפשרות לאילוח פולי הקפה בשדה, אולם בדרך כלל נמצאו אוכלוסיות גדולות של החרק בפולי קפה וקקאו שאוחסנו לתקופות ממושכות. לחרק זה אין חשיבות משית כמזיק בפולי קפה וקקאו המאוחסנים בתנאים טובים. אך לעצם הימצאות החרק במוצרים יקרי ערך כמו קפה או קקאו יש, בדרך כלל חשיבות רבה יותר מאשר לנזק המעשי שהוא מסוגל לגרום. לעומת זאת, לקסבה מיובשת עלול להיגרם נזק חמור מאוד מחרק זה. 

מוצרים אחרים הידועים כעלולים לסבול מנגיעות בחרק זה הם: תירס, אגוזי אדמה, אגוזי ברזיל, תבלינים, שורשים, צמחים ומזון מעובד מסוגים שונים. כאשר הזחלים תוקפים פולי קפה הם ניזונוים קודם מהציפה ואחר כך תוקפים את הנבט. על פולי קפה מאוחסנים מטילה הנקבה כ - 50 ביצים במשך חייה, ומחזור החיים נמשך 44 עד 66 ימים בטמפרטורה שך 28 מ"צ וב- 70% לחות יחסית. בתירס בלחות גבוהה, מתפתח החרק מהר יותר, אולם הוא נפגע קשות בלחות יחסית הנמוכה מ- 60 אחוז. בטמפרטורה של 27 מ"צ וכאשר הלחות היחסית מופחתת מ- 100% ל - 60% , עולה תקופת ההתפתחות מ-29 ל -57 ימים. הבוגרים יכולים לחיות מעל 17 שבועות, אבל אורך החיים יורד באופן ניכר בלחות יחסית נמוכה.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ.

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה