072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

נובר הלחם

זיהוי:

 

הבוגר בצבע אדום חלודה עד חום. שעיר מאוד. על כנפי החפייה שלו קווי נקודות. אורך הגוף 2 עד 4 מ"מ. הביצה עגולה ומאורכת. צבעה לבן ואורכה 0.4 מ"מ. לזחל גוף לבן וכפוף, והוא מכוסה זיפים דקים וקצרים. במשך התפתחותו מתנשל הזחל ארבע פעמים. אורכו הסופי מגיע ל - 6 מ"מ. הגולם רך, צבעו צהבהב-לבן, אורכו כ- 4 מ"מ. אפשר להבדיל בין מין זה לבין המין Lasioderma על פי המחושים. ב - Stegobium יש לשלושת הפרקים האחרונים צורת אלה שקטעיה מחוברים אחד לשני בחיבור דק. על כנפי החפייה יש פסי אורך שאינם קיימים ב - Lasioderma.

 

תפוצה:

 

הפיזור של מין זה קוסמופוליטי פחות או יותר, בישראל אין הוא נפוץ פחות מאשר המין Lasioderma.

 

אורח חיים והתנהגות:

 

הנקבה מטילה כ - 75 ביצים במשך חייה, על פי רוב בקבוצות. הזחלים הרכים מסוגלים לחדור לתוך האריזות או דרך הסדקים הצרים ביותר על ידי כרסום. הם מסוגלים לעמוד בפני רעב במשך שבוע ימים. עם תום התפתחות, הם מתעטפים בפקעת העשויה פירורי מזון וריר ומתגלמים במקום נבירתם. ההתפתחות מתאפשרת בטמפרטורות 15 עד 34 מ"צ ובלחות יחסית הגבוהה מ -35 אחוז. התנאים המיטביים להתפתחות מין זה הם 30 מ"צ ולחות יחסית של 60% עד 90 אחוז. בתנאים אלה מתפתח דור אחד בכ- 40 יום. אורך החיים של הבוגר 13 עד 65 יום, והנקבות מטילות עד 75 ביצים. נובר הלחם תוקף מגוון רחב של מצרכים כגון: דברי מאפה יבשים, מוצרים מן הצומח, גרגרי תבואה, אוספים של צמחים, עורות, שוקולד, תבלינים, קונפיטורה ועוגיות; בחלקם מוצרים המאוחסנים בבית. שם המין הוא Drug store beetle חיפושית בית המרקחת , מאחר שהוא נמצא גם על תבלינים ועשבים מיובשים. כמו המין Lasioderma , גם מין זה עלול להיחשב מזיק קשה, כאשר הוא תוקף מצרכים רבי ערך. למזיק זה כושר חדירה לאריזות מזון עשויות פלסטיק, נייר וקרטון. לבוגרי נובר הלחם כושר תעופה מעולה. נובר הלחם וחיפושית הטבק מסוגלים לייצר את ויטמין B הדרוש להם בעזרת אורגניזמים דמויי שמרים, הנמצאים במעי האחורי של החרק.

 

 

(c) כל הזכויות שמורות לחברת אחסנה ירוקה בע"מ. 

מוצרי הדברה שאולי יעניינו אותך

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה