072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

צרעות ריסוס והדברה

חרקים מעופפים הניזונים מחלבונים 
מיני הצרעות נחלקות להרבה סוגים כאשר הנפוצים בהן:
הצירעה המזרחית-דבור, הצירעה הגרמנית ואפילו צירעת הפלך.
הן יופיעו בעיקר בסמוך לחודשי האביב-קיץ כדי להקים דור חדש ובכלל קן חדש, הן ניזונות לרוב מחלבונים, עקיצתן מאוד כואבת ויכולה לגרום לנזק רפואי עד מוות.
הטיפול כנגד צרעות מצריך את איתור הקן, זיהוי סוג הצירעה ותכנון דרכי הטיפול כנגד הקן.
כל שצריך הוא להגיע לקן. לרסס אותו בחומר שארתי כמובן עדיפות לשעות הערב או הבוקר המוקדמות שכל הפריטים נמצאים בקן ולאחר מכן איבוק בחומר אבקתי רעיל להבטיח שארתיות גבוה ומניעת חזרה למקום הקן. יש להקפיד לאטום חורים לאחר טיפול שעלולים לשמש בניית קן לצרעות.
הטיפול עשוי להיות קצת מסובך כאשר הקן הופך להיות לא נגיש למדביר.
חברת דרור הדברות מספקת את השירות עם אחריות בדרך בטוחה ויעילה לאורך טווח.

 

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה