072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

קרציות ריסוס והדברה

הקרצייה הנפוצה בקרבת האדם היא הקרצייה הקשה, כל הדרגות ניזונות מידם להבדיל מהפרעושים. בדרך כלל הנגיעות מתחילה מהשדה והביתה. הקרציות תופסות פונדקאי- חיית מחמד לצורך מציצת דם. ניזונות ממנו יורדות להמשך התפתחות בקרקע ומחפשות שוב פונדקאי שישמש להם מקור מזון להתפתחות. משמע שאם יש חיית מחמד כזאת חייב לטפל בה על ידי וטרינר ואף לשאוב ספות, מיטות ולשלוח מצעים לכביסה.
בבית ניתן למצוא אותם בחריצים באדמה וחריצים בריצוף מעל הפנלים, משקופים וכשהנגיעות קשה מאוד גם על ספות, שידות, ושולחנות בבית. קרציות באשר הן ידועות בהעברת מחלות לאדם כדוגמה קדחת הכתמים.
הטיפול כנגדם מצריך ריסוס עד שטיפה של הבית ואף ריסוס בחריצים באדמה, בריצוף ובמשקופים בחומר שארתי שיבטיח טיפול מקסימאלי לדרגות חדשות שיופיעו.
בחברת דרור הדברות נותנים אחריות על טיפול כנגד קרציות ומבטיחים לכם שקט ושלוה לאורך זמן.

 

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה