072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון חנות הדברה באיוד הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

פשפשי מיטה איך לפתור את הבעיה

אם הלכתם לישון בלי עקיצות והתעוררתם עם מספר סימני עקיצות המרוכזות בעיקר בבטן ובגב, יתכן שלא מדובר ביתושים אלה בפשפשים.


אתם ודאי אומרים לעצמכם לא יתכן שיש בביתנו פשפשים, הרי ידוע שהחרק הזה נמצא רק במקומות מוזנחים ומלוכלכים. זה נכון, אך הפשפשים יכולים להגיע גם לביתכם בכל מיני דרכים. למשל, אם אספתם מזרון שמישהו מסר, במזוודה שחזרתם אתה מטיול בחו"ל או בבית מלון, או שאולי השכנים הביאו אתם פשפשים כשחזרו מחופשה, הבן שחזר מהצבא וכדומה.


פשפש המיטה, ניזון מהדם שלנו אותו הוא יונק מאתינו בלילה כשאנחנו ישנים. מלבד סימניי עקיצה כואבים, הוא נוטה להשאיר אחריו כתמי דם קטנים על הסדין ולעיטים גם כתמי צואה. בדקו את המצעים שלכם. אם מצאתם עליהם כתמים קטנים בצבע אדום או חום, או אם ישנם עיגולים קטנים חומים או שחורים על הסדין, זהו סימן נוסף לנוכחות של פשפשים במיטתכם. אתם יכולים לנסות למצוא אותם מתחת למזרון או בין קפלי הסדין, אך לא מחייב שתמצאו. 


הפשפש הוא חרק קטן שמגיע בבגרותו לגודל של 5-6 מילימטר. הוא בצבע חום צהבהב ואחרי שהוא ניזון מהדם שלנו משתנה צבעו לחום אדמדם. הוא פעיל רק בלילה וביום הוא יכול להסתתר לא רק מתחת למזרון שלנו אלה בעוד מקומות בחדר, למשל בשקעים של החשמל או בבגדים שבארונות. גם אם מצאתם פשפשים וריססתם אותם, אל תחשבו שנפטרתם מהם. כי אמנם ישנם חומרי הדברה המשפיעים על הפשפשים, אך לא על הביצים שלהם. הפשפשים יכולים לחיות זמן רב גם בלי למצוץ מהדם שלכם, כך שגם אם בלילות הבאים לא נעקצתם עדיין אין זה אומר שנפטרתם מכל הפשפשים.


הפשפש אמנם לא מעביר מחלות, אך בזמן שהוא מחדיר לגופנו את החדק שלו, כדי לינוק באמצעותו מהדם שלנו, הוא גם מעביר לתוך הנקב

בעורנו את הרוק שלו. העקיצה והרוק של הפשפש שחודר לגופנו גורמים לגירוד ואדמומית וזה לא נעים בכלל. אז כמובן שתרצו להיפטר מהחרק הזה אחת ולתמיד. 


בדרור הדברות מציעים טיפול מורכב שיבטיח הצלחה. תחילה יבצע המדביר שאיבה של המקום המטופל. אחר כך חיטוי על די קיטור אדים, בחום גבוה, מה שיבטיח פגיעה בביצי הפשפשים. בשלב הבא יאבק המדביר את תעלות החשמל באבקה רעילה, שהשפעתה נשארת לאורך זמן. המיטות והארונות ירוססו בחומר מיקרוקפסולרי  , לתכשיר זה רעילות מינימלית לאדם, העדר ריח ומשך פעילות ממושך מה שמבטיח הדברה בטוחה במקומות רגישים, יעילה ומובטחת לאורך זמן .

 כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון


פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי

הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון

נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021 
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה