072-3932969

0 פריטים בהזמנה

מורדי הגטאות 50 ראשל"צ
X סגור תפריט דף הבית אודות הדברה לבתי עסק מחירון הדברה באיוד חנות הרחקת יונים המלצות מאמרים צור קשר מחירון הדברה גלרייה

הדברה לבתי עסק

זקוקים להרחקת מזיקים מהעסק שלכם?

דרור הדברות פתרונות הדברה מתקדמים לעסק שלך. איתנו תקבלו שירות של הרחקת מזיקים, ניטור, מניעה, לכידה והרחקה. תוך כדי שימוש במערך מושלם של ייעוץ הדרכה ותיכנון הדברה מתקדם שיאפשר ניהול תברואתי שוטף בעסק שלך הן מבחינה תברואתית והן מבחינה אסטטית.

 

דרור הדברות היינה חברה המובילה בתחום ההדברה והאיוד לבתי עסקים, מרכולים, מפעלי מזון,רפתות, לולים, מחסנים, בתי מלון, אכסניות,חדרי אירוח ועוד. דרור הדברות משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה, יישום בטיחותי לאדם ולבעלי חיים.יישום יחודי לפי מזיקים פתרונות מקצועיים ומתקדמים בתחום ההדברה והאיוד. ממשיכים לחשוב? להתלבט? להרהר? צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ומבנה מערכתי להדברה ואיוד בעסק שלך ולא תתאכזבו.

0543120445 דרור הדברות פתרון לבעיות!

דרור הדברות מרחיקים מזיקים מהעסק שלך! דרור הדברות החופש מהמזיקים שלך!

0543120445

כתובתינו:
הערבה 31 נתיבות
מורדי הגטאות 50 ראשון לציון

פנייה מהירה

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם
כתובת המייל לא תופיע באתר ולא תועבר לצד שלישי
הדברת-חרקים
הדברה באיוד
הדברת-מכרסמים
עבודות-גינון
נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2021  תקנון | מדביר בראשון לציון | תחזית מזג אוויר תל אביב
הדברת מכרסמים Big house תיבות האכלה להדברת מכרסמים עם רעלים להדברה בטוחה 2תחנות  "ביג האוס" תיבת האכלה סגורה הרמטית להדברת חולדות המיועדת לשימוש חד פעמי. מתאימה לשימוש בכל מקום כגון: עליות גג, מחסנים, לולים, חניונים וכד'. התחנה מכילה פיתיון (בלוקיון פלוס)המבוסס על חומר אנטיקואגולנטי (מונע קרישת דם). תכולתה מאפשרת שימושה בתנאי לחות קשים. הפיתיון בצורת בלוק המכיל תוספות מזון וטעם מושך במיוחד את החולדות ומביא להדברתן. הוראות שימוש: יש להניח את תיבות האכלה (2 עד 3) במרחק של כ- 10 עד 15 מטר באופן שלא יאפשר גישה של ילדים או חיות מחמד לחומר (מומלץ להעמיד במקום מוסתר). יש להניח את תיבות האכלה בפתחי מחילות ומקומות אכילה, שתייה, מעבר או בכל מקום אחר בו נמצאו סימנים המראים פעילות של המכרסמים. המוצר נמכר אך ורק כסט של 2 יחידות ולא ניתן למכור יחידה אחת. שימו לב, שימו לב, זו פעם ראשונה שהמשרד להגנת הסביבה מאשר למכור רעל עכברים לשימוש ביתי! מוצר זה מהווה שינוי הרגלי מכירה וכמובן הרגלי צריכה ומאפשר ללקוחות לפתור את בעיית החולדות ללא אחזקה של חומרים מסוכנים ומבלי לעבור על החוק ולנו כמוכרים , למכור בביטחון מוצר מקצועי שישמור על בטיחות הלקוחות ובני משפחותיהם. מכיל: ברודיפקום (BRODIFACOUM) 0.005%, דנטוניום בנזואט (חומר מר) 0.001% - תוספת מזון, חומרי טעם וצבע, פרפין וחומר משמר (השלמה ל 100%).   משקל נטו : 100 גר'      מספר רישום המשרד להגנת הסביבה: 585      

הזמינו את המוצר בואו אלי להדברה
הדברת מכרסמים
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה